poniedziałek, 2 lutego 2015

Podaj dalej! KIlka słów o akcji.

Witajcie:)
Mam dla Was małą propozycję, akcję w której sama wzięłam udział. Polega ona na tym, że pierwsze 5 osób, które w komentarzu wyrażą chęć udziału i wyślą mi na maila swój adres dostanę ode mnie niespodziankę (może to być list, rzecz, cokolwiek), na wysyłkę mamy bardzo dużo czasu, bo aż rok. 
Opis akcji: "Biorę udział w inicjatywie "Podaj dalej": pierwsze pięć osób, które skomentuje mój status zwrotem "wchodzę w to" i w wiadomości prywatnej poda mi swój dokładny adres, otrzyma ode mnie niespodziankę w którymś momencie 2015 roku - może książkę, bilet, coś wyhodowanego lub przygotowanego przeze mnie, może pocztówkę albo długi list, będzie to niespodzianka! Nie będzie ostrzeżenia i stanie się to, gdy będę mieć nastrój albo znajdę coś dla Ciebie i przyjdzie pora Cię uszczęśliwić. Te pięć osób musi podjąć taką samą inicjatywę, wkleić tekst takiej samej treści w status na Facebooku. Róbmy dla siebie więcej miłych rzeczy!"
 Mam nadzieję, że wśród Was znajdą się jakieś chętne osoby, które chcą uszczęśliwić innych, a może i siebie. Osobiście nie mogę się doczekać przesyłki, która dotrze do mnie, gdyż lubię niespodzianki. 
Zapraszam Was na mojego Facebooka i Twittera gdzie będę pojawiać się częściej ze względu na chwilowy brak czasu jak i aparatu :( 
Pozdrawiam gorąco. :*
Moniaa

8 komentarzy:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. :)
Zazwyczaj zaglądam na blogi osób komentujących więc proszę o nie reklamowanie się.
Nie używaj wulgaryzmów, nie obrażaj innych.
Komentarze, które w większości zawierają treści reklamujące będą usuwane.
Na komentarze odpowiadam pod postem.
Pozdrawiam ;*